ZAREJESTRUJ SIĘ

Jak uzyskać pełen dostęp?

Na stronie rto.mgbs.pl wyróżniamy dwa typy użytkownikówfirma i zweryfikowana firma. Aby otrzymać dostęp do zakładki porady i aktualności wystarczy, że założysz i aktywujesz konto na naszej stronie.

Aby uzyskać dostęp drugiego stopnia, pozwalający na zapoznanie się z naszym autorskim procesem czyszczenia dopalaczy RTO wymagane jest potwierdzone konto.

Potwierdzenie konta następuje po wykonaniu trzech niezbędnych kroków:

  1. Zarejestrowaniu konta firmowego z formularza dostępnego obok,
  2. pobraniu formularza w formie PDF i odesłaniu uzupełnionego na adres logowanie@rto.mgbs.pl oraz akceptacji Państwa konta.
  3. Akceptacji konta. Nasz pracownik zweryfikuje poprawność przesłanych danych oraz aktywuje Państwa konto. Dostępy drugiego stopnia nadajemy w dni robocze od godz. 08:00 do 17:00 tak więc złożony wniosek poza godzinami pracy zostanie rozpatrzony w kolejnym dniu roboczym.

Jeśli masz już konto a chcesz uzyskać dostęp drugiego stopnia to prześlij nam formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj oraz podaj adres e-mail dla istniejącego już konta.

W razie jakichkolwiek trudności z obsługą portalu zapraszamy do kontaktu.

Formularz rejestracji

Ulica i numer budynku (lokalu)  *
Miasto  *
Województwo
Kraj
Kod pocztowy  *
Twoja nazwa użytkownika, która będzie jednocześnie loginem do serwisu
Hasło musi mieć co najmniej 7 znaków.
Hasło musi mieć co najmniej 7 znaków.

Dostęp drugiego stopnia

Aby uzyskać dostęp drugiego stopnia, pozwalający na zapoznanie się dodatkowo z naszym autorskim procesem czyszczenia dopalaczy RTO wymagane jest potwierdzone konto. Potwierdzenie konta następuje po zarejestrowaniu konta, pobraniu i wysłaniu formularza PDF dostępnego tutaj na adres email: logowanie@rto.mgbs.pl oraz akceptacji Państwa konta.